Пилешко на мој начин - Вегета 100% оригинална
Насловна страна

Пилешко на мој начин

СП
korisnik
пилешко
пилешко
печурки
печурки
морков
морков
павлака
павлака

Се пропржува морков исецкан на тенки кругчиња. Се сецкаат свежи печурки на тенки листови и се додаваат кај морковот. Пилешките гради се сецкаар на коцки и тие се додаваат во тавата. Кога се убаво ќе се запржи се додава павлаката и есна лажица вегета. Се остава да динста околу 15-тина минути додека течноста не испари и тоа е се. Брзо,лесно и многу вкусно. Уживајте

Ја почитуваме вашата приватност

За да работи правилно нашата страница и постојано за да ги подобруваме нашите услуги, ние користиме колачиња. Во случај да сакате да ја оневозможите употребата на колачиња, некои делови од страната може да станат недостапни. Прочитајте ги деталите во Услови за користење.

Типови на колачиња: Технички, Маркетинг

Поставки