Насловна страна

Мини бургерчиња

НС
korisnik
мелено месо
мелено месо
лепиња
лепиња
мајонез
мајонез
марула
марула

Меленото (мисиркино) месо го зачинуваме со една лажица вегета и обликуваме мали плескавици кои ги печеме во рерна.
Малите лепчиња ги сечеме на средина, па на долниот дел ставаме исецкана марула, потоа плескавица, мајонез и на крај поклопуваме со горниот дел од лепчето.

Добар апетит!

Ја почитуваме вашата приватност

За да работи правилно нашата страница и постојано за да ги подобруваме нашите услуги, ние користиме колачиња. Во случај да сакате да ја оневозможите употребата на колачиња, некои делови од страната може да станат недостапни. Прочитајте ги деталите во Услови за користење.

Типови на колачиња: Технички, Маркетинг

Поставки